OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła 18 LIPCA 2021 r.

 1. Dziś Msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na Nieszpory. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach. Zachęcamy do osobistej modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w czwartek – święto Marii Magdaleny
 • w piątek – święto św. Brygidy patronki Europy
 • w sobotę – wspomnienie św. Kingi patronki diecezji
 • w niedzielę – święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej odbędzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
 1. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o 1800 Msza św.
 2. W sobotę 24.07.2021 po mszy świętej porannej odbędzie się spotkanie Zastępu Świętego Michała Archanioła.
 3. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek ofiar dla poszkodowanych w skutek powodzi i nawałnic w Europie.
 4. Dzisiaj 18.07.2021r. w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej nasz Zespół Teatralny ODEON o godz. 15.00 przedstawi Spektakl „PUCHAR SUMIENIA”. Zachęcam i do oglądnięcia tego przedstawienia.
 5. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Mieczysławowi Milewskiemu za wykonywaną pracę przy naszym kościele i kaplicy przedpogrzebowej. Bóg zapłać.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 7. Ogłoszenie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Od 1 lipca 2021 r. świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia wypłacane będzie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyłącznie na konto bankowe.

Wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ można złożyć tylko elektroniczne.

Zapraszamy do punktu mobilnego, w którym pracownicy ZUS pomogą w założeniu profilu na Platformie Usług Elektronicznych i wysłaniu wniosku o świadczenie 300+.

Mobilny punkt ZUS będzie działał w dniu 21 lipca 2021r. w godz. 9-12  w Urzędzie Gminy w Grybowie, ul. Jakubowskiego 33.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom
życzymy miłego niedzielnego wypoczynku.
Na dni pracy, wakacji i urlopów przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Szczęść Boże!