OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła 11 LIPCA 2021r.

 1. Dziś XV niedziela zwykła, msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na Nieszpory.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika.
 • w środę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji.
 • w czwartek – św. Bonawenturę, bp. i doktora Kościoła
 • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 1. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o godz. 1800 Msza św.
 2. W przyszłą niedzielę 18.07.2021 na Wawrzce uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej) suma o godz. 11.00.
 3. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach. Zachęcamy też do modlitwy osobistej w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii.
 4. W przyszłą niedzielę 18.07.2021r. w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej nasz Zespół Teatralny ODEON o godz. 15.00 przedstawi Spektakl „PUCHAR SUMIENIA”, którego premiera odbyła się 2 tygodnie temu w Domu Kultury w Binczarowej. Zachęcam do oglądnięcia tego przedstawienia, które ukazuje zwycięstwo człowieka nad samym sobą. Sztuka przekazuje że warto być człowiekiem dobrym i szlachetnym mimo że nie zawsze przynosi to uznanie w oczach innych ludzi. Organizatorzy przewidują również inne występy i atrakcje.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom
życzymy miłego niedzielnego wypoczynku.
Na dni pracy, wakacji i urlopów przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Szczęść Boże!