Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 21 Czerwca 2020 r.


Ogłoszenia Parafialne

XII Niedziela Zwykła

21 Czerwca 2020 r.

 

 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. Obchodzić będziemy także Diecezjalne Święto Rodzin.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • we wtorek – dzień Ojca – pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach za wszystkich tatusiów, tych którzy żyją a także tych którzy już odeszli do domu Ojca Niebieskiego.
 • w środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. jak w dzień powszedni o godz. 700 i 1800.
 1. w sobotę – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
 2. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego przewidziana jest na czwartek o godz. 1800. Zapraszamy do dziękczynnej modlitwy dzieci i dorosłych za miniony rok.
 3. Dziś na Mszy św. o godz. 915 poświęcimy stroje i książeczki komunijne dzieci z klas III. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek bezpośrednio po mszy św. wieczornej tj. około 1840.

Pierwsza Komunia św. w tym roku odbędzie się w sobotę 27.06 dla klasy 3a na mszy św. o godz. 1200 i w niedzielę 28.06 dla klasy 3b na mszy św. o godz. 1230.

 1. Rozpoczęły się prac przygotowawcze do budowy kaplicy przedpogrzebowej, ołtarza polowego i toalet na dolnym parkingu.
 2. Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajwanu, Turcji i Szwajcarii. Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on-line. Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia jp2concert.com. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
 3. W sobotę po mszy św. porannej zapraszamy na spotkanie Zastępu św. Michała Archanioła.
 4. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wszystkich uczestników mszy św. i nabożeństw poza księżmi. Słyszymy o pojawiających się sytuacjach zarażeń w kościołach i zamykaniu świątyń a także kwarantannie całych miejscowości. Prosimy o odpowiedzialność za życie swoje i innych.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny, Niedziel Dzieci zachęcamy do nabywania prasy przeznaczonej dla nich