Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25 grudnia 2019 r.


Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

25 grudnia 2019 r.

 

  1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600.
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w czwartek – 26.12 święto św. Szczepana, męczennika – Msze św. o godz. 700, 915 i 1100. Nie będzie Mszy o 1600. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 700. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Na Mszy o godz. 915 roześlemy Kolędników Misyjnych, którzy po południu zapukają do każdego domu, by głosić Boże Narodzenie i zbierać ofiary na misje. Już teraz serdeczne Bóg zapłać za otwartość i hojność.
  1. W sobotę 28.12 rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 9.00. Prosimy o przyjazd po księży na plebanię. W domach przygotujmy stół a na nim Krzyż, Pismo święte, świece oraz wodę święconą. Dzieci i młodzież szkolna niech przygotują zeszyty do katechezy. Kolęda jest okazją do spotkania się duszpasterzy z parafianami, do wspólnej modlitwy i rozmowy. Prosimy, zatem w miarę możliwości o obecność wszystkich domowników. Pod chórem znajduje się woda święcona, którą można zabrać do pokropienia naszych mieszkań. Plan Kolędy.

 

Drodzy Parafianie.

My, Wasi duszpasterze, Życzymy Wam wszystkim rodzinnych, błogosławionych, dobrych, spokojnych i pełnych duchowej radości świąt Bożego Narodzenia.

Niechaj Dzieciątko Jezus znajdzie godne mieszkanie w Waszych sercach i zostanie przyjęte z wielką wiarą i miłością.

Niech Jezus obdarzy hojnie łaską i pokojem Wasze rodziny i domy,  a światło gwiazdy betlejemskiej niech będzie znakiem na Waszym pielgrzymowaniu do prawdziwego szczęścia i rodzinnej miłości.

Wraz z życzeniami dzielimy się z Wami opłatkiem, znakiem jedności w Chrystusie i zawierzamy Was Maryi Binczarowskiej, Matce Zbawiciela i naszej patronce.

Niech Boża łaska towarzyszy Wam przez cały Rok 2020.

    Szczęść Boże.