Ogłoszenia Parafialne Niedziela Świętej Rodziny 29 Grudnia 2019 r.


Ogłoszenia Parafialne

 Niedziela Świętej Rodziny

29 Grudnia 2019 r.

 

 1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. Na godz. 1530 zapraszamy na nabożeństwo kolędowe.
 2. We wtorek 31.12 wspomnienie św. Sylwestra i oostatni dzień 2019 Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła na godz. 630 rano. O godz. 1630 nabożeństwo dziękczynne na zakończenie
 3. Starego Roku, a o 1700 Msza św.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Pierwszy Dzień Nowego, 2020 roku, a także Międzynarodowy Dzień Pokoju. Jest to święto nakazane. Za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” o światło łaski i Bożą pomoc w Nowym Roku można zyskać odpust zupełny.
 • w czwartek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. Jest to pierwszy czwartek Miesiąca.
 • w piątek – I Piątek Miesiąca, z racji wizyty duszpasterskiej nie będzie odwiedzin Chorych.
 • w sobotę – I Sobota Miesiąca.
 1. W tygodniu Msza św. o godz. 700.
 2. Podobnie jak w roku ubiegłym w Objawienie Pańskie 06.01. o godz. 1015 ruszy do kościoła Orszak Trzech Króli. W domu kultury zainscenizujemy ratusz Heroda, a potem dojdziemy przed kościół, gdzie wraz z nimi oddamy pokłon Jezusowi. Już teraz Bóg zapłać klasom VII, kl. VIII Sp., które biorą udział w ramach przygotowania do bierzmowania oraz wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie Orszaku. Zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału.
 3. Bóg zapłać za choinki do kościoła p. Stanisławowi Świder, za ustawienie ich i zamontowanie oświetlenia p. Rafałowi Ligęzce, Jackowi Sekule i Sławomirowi Motyce. Bóg zapłać za dekoracje Bożonarodzeniową i ubieranie świąteczne kościoła pani Bogumile Milewskiej, młodzieży i ks. Grzegorzowi.
 4. Bóg zapłać zespołowi Adonai i Bożym Nutkom oraz panu Organiście za oprawę muzyczną podczas śpiewu nowenny do Dzieciątka Jezus i Świąt Bożego Narodzenia.
 5. Bóg zapłać dzieciom i opiekunom oraz rodzicom w zorganizowanie i przeprowadzenie Kolędników Misyjnych, a wszystkim parafianom za szczodrość serc i ofiary na misje.
 6. Zespół Adonai serdecznie zaprasza wszystkich parafian na Koncert Świąteczny 06.01.2020 o godz. 1700, który odbędzie się w kościele parafialnym w Binczarowej. Zespół Adonai wystąpi w powiększonym składzie i ma w repertuarze własne, ciekawe aranżacje muzyczne. W programie także występ grup kolędniczych w reżyserii p. Anny Radzik z Domu Kultury. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna dla Wojtusia Matusika z Brunar, który zmaga się z Zespołem Downa, wrodzoną zaćmą, wtórną jaskrą i korzysta ze stałej pomocy rehabilitacyjnej. Już teraz serdeczne Bóg zapłać za każdy dar i szczodrość waszych serc.
 7. W poniedziałek o godz. 1830 w świetlicy spotkanie obowiązkowe dla klas VII  i VIII Sp. oraz wszystkich odpowiedzialnych za przygotowanie Orszaku Trzech Króli.