Ogłoszenia Parafialne II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 05 Stycznia 2020 r.


Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

05 Stycznia 2020 r.

 

 1. Dziś II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. O godz. 1530 zapraszamy na Nabożeństwo Kolędowe. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 700, Róża bł. Karoliny po Mszy o godz. 1100.
 2. Jutro w poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. To także Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona będzie na misje. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie: złota, kadzidła i kredy. Na drzwiach naszych domów piszemy litery C+M+B czyli Christus Mansionem Benedicat – Chrystus Mieszkańcom Błogosławi.
 3. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
 1. W czwartek 09.01 o godz. 1700 kandydaci do bierzmowania z klasy 8 SP będą mieli spotkanie formacyjne w salce na plebanii. A w przyszłą niedzielę tj. 12.01 na mszy św. o godz. 1600 odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Zapraszamy rodziny kandydatów na tę mszę św.
 2. W sobotę po mszy św. zapraszamy na spotkanie Zastępu św. Michała Archanioła.
 3. W tygodniu Msza św. o godz. 700.
 4. Podobnie jak w roku ubiegłym jutro w Objawienie Pańskie o godz. 1015 ruszy do kościoła Orszak Trzech Króli. W domu kultury zainscenizujemy ratusz Heroda, a potem dojdziemy przed kościół, gdzie wraz z nimi oddamy pokłon Jezusowi. Już teraz Bóg zapłać wszystkim, którzy bezpośrednio uczestniczyli w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli i szopki przy kościele. Dziękujemy mieszkańcom Binczarowej, którzy zaangażowali się w przygotowanie Orszaku. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału.
 5. Zespół Adonai serdecznie zaprasza wszystkich parafian na Koncert Świąteczny 06.01.2020 o godz. 1700, który odbędzie się w kościele parafialnym w Binczarowej. Zespół Adonai wystąpi w powiększonym składzie i ma w repertuarze własne, ciekawe aranżacje muzyczne. W programie także występ grup kolędniczych w reżyserii p. Anny Radzik z Domu Kultury. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna dla Wojtusia Matusika z Brunar, który zmaga się z Zespołem Downa, wrodzoną zaćmą, wtórną jaskrą i korzysta ze stałej pomocy rehabilitacyjnej. Już teraz serdeczne Bóg zapłać za każdy dar i szczodrość waszych serc.
 6. Także 6 stycznia od godz. 1300 w Domu Kultury w Cieniawie odbędzie się Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych z udziałem dwóch grup z Binczarowej.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 1500 w remizie odbędzie się zebranie walne OSP w Binczarowej. Zarząd OSP zaprasza wszystkich druhów i druhny.
 8. Jak zapewne wszyscy już wiemy o zaginięciu w dniu 02 stycznia 83 letniego mieszkańca Kąclowej Józefa Radziaka. Rodzina zwraca się z prośbą o informacje czy ktoś widział go w tym dniu na pogrzebie, czy może rozmawiał z nim i wie w którą stronę się udał. 83-letni Józef Radziak porusza się o lasce. W momencie zaginięcia był ubrany w materiałowe spodnie, ciemną kurtkę przejściową i flanelową koszulę w kratkę.