Intencje Mszalne 23.12 – 29.12. 2019 r.


Intencje Mszalne

23.12 – 29.12. 2019 r.

 

Poniedziałek    23.12   

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla siostry Wiktorii w dniu imienin.

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla Adama i Ewy w dniu imienin.

700 +      Za śp. Jana Grucę /od Cecylii i Józefa Sekuła/.

1700 +      Za śp. Jana Grucę w 21 r. śm. /od córki Alicji z rodziną/.

1700 +      Za śp. Wojciecha Sekułę /od córki Magdaleny z rodziną/.

1700 +      Za śp. Wojciecha Sekułę /od córki Danuty z Silriem/.

Wtorek 24.12.  Wigilia  Bożego  Narodzenia

700 +      Za śp. Adama Sekułę.

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla Adama i Ewy w dniu imienin.

700 –        Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla Adama w dniu imienin.

000 –        PASTERKA.

Środa  25.12.  Uroczystość  Bożego  Narodzenia 

700 +      Za śp. Helenę Sekułę /od męża/.

915 –      Dziękczynna za wszelkie łaski w Starym Roku, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów w Nowym Roku dla Anny i Stanisława oraz Natalii i Kamila.

1100–      Za parafian – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów dla wszystkich żyjących parafian, a dla zmarłych o szczęśliwość wieczną.

1600 +      Za śp. Jana Dziedzic i zmarłych z rodziny.

Czwartek  26.12.  Św.  Szczepana 

700 +      Za śp. Stefana Radziaka /od wnuka Karola z rodziną.

915 –      Za śp. Adama Grygiel.

1100 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów w rodzinie Sekułów, Kiełbasów i Filipowiczów.

Piątek  27.12.  Św.  Jana  Apostoła

700 +      Za śp. Wiktorię i Józefa Gruca, Kunegundę i Andrzeja Wodziaków.

700 +      Za śp. Romana Brodę.

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla P. Brzezińskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

Sobota  28.12.  Św. Młodzianków  Męczenników

700 +      Za śp. Jozefa, Marię i Stanisława Gruca, Józefa i Józefę Oleś oraz za zmarłych z rodziny Oleś.

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski w Starym Roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie w Nowym Roku w rodzinie Romanków.

700 –      Za parafian – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów dla wszystkich żyjących parafian, a dla zmarłych o szczęśliwość wieczną.

  Niedziela  29.12.  Świętej  Rodziny  Jezusa  MAryi  i  Józefa

700 –      Dziękczynna za wszelkie łaski w Starym Roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie w Nowym Roku w rodzinach Anny i Stanisława Gruca oraz Natalii i Kamila Biernackich.

915 +      Za śp. Marię, Walerię, Jana Sekuła oraz Wiktorię i Juliana Mikulskich.

1100 –      Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie z okazji 50. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1600 +      Za śp. Józefa i Stanisławę Święs /od syna Stanisława z wnukami/.