Wyniki konkursu MISYJNA FORMUŁA 1


misyjna.fo_1

Ze Stadnik nadeszły wyniki ogólnoprowincjalnego konkursu MISYJNA FORMUŁA 1.

POZIOM PIERWSZY

  1. Filip Maksymański – 00,07 – Sosnowiec+
  2. Robert Zaczyński – 00,09 – Sosnowiec+
  3. Gabriel Smosna – 00,11 – Koszyce Małe+
  4. Damian Kozłowski – 00,11 – Sosnowiec+
  5. Paweł Umiński – 00,11 – Sosnowiec+
  6. Dawid Siedlarz – 00,12 – Binczarowa+
  7. Nikodem Szpotan – 00,13 – Bełchatów+
  8. Franciszek Kusta – 00,14 – Sosnowiec+
  9. Hubert Łukasik – 00,14 – Węglówka+
  10. Piotr Fryc – 00,16 – Węglówka+

POZIOM DRUGI

  1. Nikodem Szpotan – 00,11 – Bełchatów+
  2. Franciszek Kusta – 00,12 – Sosnowiec+
  3. Filip Rossa – 00,13 – Bełchatów+
  4. Filip Maksymański – 00,13 – Sosnowiec+
  5. Mateusz Wędzonka – 00,15 – Bełchatów+
  6. Damian Kozłowski – 00,15 – Sosnowiec+
  7. Tomasz Zieliński – 00,15 – Sosnowiec+
  8. Paweł Umiński – 00,16 – Sosnowiec+
  9. Krzysztof Kwiecień – 00,20 – Bełchatów+
  10. Michał Włodarczyk – 00,20 – Sosnowiec+

POZIOM TRZECI

  1. Nikodem Szpotan – 00,05 – Bełchatów+
  2. Wojciech Szczepanik – 00,05 – Bełchatów+
  3. Robert Zaczyński – 00,06 – Sosnowiec+
  4. Sebastian Michalak – 00,07 – Stadniki+
  5. Filip Maksymański – 00,07 – Sosnowiec+
  6. Michał Włodarczyk – 00,12 – Sosnowiec+
  7. Adam Hyży – 00,13 – Stadniki+
  8. Sebastian Matluch – 013 – Węglówka+
  9. Krystian Jarosz – 013 – Węglówka+
  10. Mateusz Zarzeka – 0,14 – Binczarowa+
ZWYCIĘZCY Z POSZCZEGÓLNYCH PARAFII Po pauzie są numery poziomów – nagrody są sumowane

Sosnowiec:

Filip Maksymański – 1, 2, 3

Robert Zaczyński – 1, 3

Damian Kozłowski – 1, 2

Paweł Umiński – 1, 2

Franciszek Kusta – 1, 2

Tomasz Zieliński – 2,

Michał Włodarczyk – 2, 3

 

Koszyce Małe:

Gabriel Smosna – 1

 

 Binczarowa:

Dawid Siedlarz – 1,

Mateusz Zarzeka – 3,

 

Węglówka:

Hubert Łukasik – 1,

Piotr Fryc – 1,

Sebastian Matluch – 3,

Krystian Jarosz – 3,

 

Bełchatów

Nikodem Szpotan – 1, 2, 3

Filip Rossa – 2,

Mateusz Wędzonka – 2,

Krzysztof Kwiecień – 2,

Wojciech Szczepanik – 3

 

Stadniki

Sebastian Michalak – 3,

Adam Hyży – 3,

 

10 uczestników po 15 min. – za 3 poziom

10 uczestników po 12 min.  – za 2 poziom

10 uczestników po 8 min.  – za 1 poziom

Pozostali po 5 min.

Nagrody podczas spotkania opłatkowego w seminarium (9-10 grudnia).

Zgłoszenia do niedzieli .