Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 22 lipca 2018 r.


Ogłoszenia Parafialne

XVI Niedziela Zwykła

22 lipca 2018 r.

 

 1. Dziś Msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 Nieszpory.
 1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Tradycyjnie jak co roku  zachęcamy do włączenia się w „Akcja św. Krzysztof 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy” na środki transportu dla misjonarzy, zorganizowaną przez MIVA Polska. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel. Warto wiedzieć, że wszyscy nasi tarnowscy misjonarze korzystają z pojazdów ufundowanych przez MIVA. – 25.07.2018 r. tj. w środę wypada XIII Ogólnopolski Dzień Bezpiecznego Kierowcy. W tym dniu zostanie odprawione nabożeństwo i msza św. w Zabawie, przy pomniku „Przejście”, za zmarłych na naszych drogach.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – święto św. Brygidy patronki Europy
 • we wtorek – wspomnienie św. Kingi patronki diecezji
 • środę – święto św. Jakuba Apostoła.
 • w czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Maryi
 1. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna
  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o 1800 Msza św.
 1. Wczoraj odbył się w naszej parafii Turniej o Puchar ks. Proboszcza. Dziękujemy wszystkim zwłaszcza organizatorom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Turnieju, a drużynom i wszystkim uczestnikom za wolę walki i pot zostawiony na murawie.
 1. W najbliższy wtorek o 630 nabożeństwo do św. Michała Archanioła, po mszy św. spotkanie Zastępu.
 1. Parafia Narodzenia NMP w Krużlowej zaprasza na Tygodniowy Odpust Parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego w dniach 30.07 do 6.08.
 2. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka Zofia Gruca, w jej intencji iw intencji wszystkich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.