Ogłoszenia Parafialne Objawienie Pańskie Trzech Króli 06 Stycznia 2018 r.


Ogłoszenia Parafialne

 Objawienie Pańskie Trzech Króli

06 Stycznia 2018 r.

 

  1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. To także Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona będzie na misje. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie: złota, kadzidła i kredy. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 700, róża bł. Karoliny po Mszy o godz. 1100.
  2. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
  1. W tygodniu Msza św. o godz. 700.
  2. Podobnie jak w roku ubiegłym dziś w Objawienie Pańskie ruszy do kościoła Orszak Trzech Króli. W domu kultury zainscenizujemy ratusz Heroda, a potem dojdziemy przed kościół, gdzie wraz z nimi oddamy pokłon Jezusowi. Już teraz Bóg zapłać wszystkim, którzy bezpośrednio uczestniczyli w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli i szopki przy kościele. Dziękujemy mieszkańcom Binczarowej, którzy zaangażowali się w przygotowanie Orszaku. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału.
  3. Dziś w niedzielę Trzech Króli, czyli 06.01 zapraszamy na godz. 1400 do Domu Kultury wszystkich rodziców na Jasełka Bożonarodzeniowe zatytułowane „On jest Królem” przygotowane przez dzieci z zerówek i przedszkola. Dzieci występujące w jasełkach zapraszamy na godz. 1330. Natomiast w najbliższą środę tj. 09.01.na godz. 1000 zapraszamy Babcie i Dziadków do kościoła na mszę św. w ich intencji a następnie do Domu Kultury na występy związane z dniem Babci i Dziadka.
  4. Także dziś o godz. 1700 w remizie odbędzie się zebranie walne OSP w Binczarowej.
  5. W sobotę po mszy św. zapraszamy na spotkanie Zastępu św. Michała Archanioła.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1100 zostanę rozdane nagrody za udział  w konkursie Szopek Ocenie.
  7. Porządek wizyty duszpasterskiej na nadchodzący tydzień: