Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła 03 Lutego 2019 r.


Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Zwykła

03 Lutego 2019 r.

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 700, a dla Róży bł. Karoliny po Mszy św. o godz. 1100.
 2. Dziś po mszy św. wieczornej odbędzie się na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Obecność obowiązkowa.
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Agaty męczennicy. Na mszy o godz. 700 poświęcenie chleba, wody i soli.
 • w środę – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 1. Codziennie Msza św. o godz. 700, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1630 a o 1700 Msza św. W czwartek I Czwartek Miesiąca, o godz. 1600 zapraszamy na Godzinę Świętą i adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 2. W tygodniu spotkania grup:
 • w poniedziałek o 1530 aspiranci, a o godz. 1615 ministranci spotkania w kościele.
 • również w poniedziałek o godz. 1700 spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. 6 sp. na plebanii.
 • we wtorek o godz. 1700 spotkanie lektorów w kościele.
 • również we wtorek o godz. 1800 spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania kl. 7 sp. na plebanii.
 • w środę spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej o godz. 1530 na plebanii.
 • w piątek spotkanie RSMu o godz. 1800 na plebanii.
 • w sobotę po mszy św. porannej odbędzie się spotkanie Zastępu Świętego Michała Archanioła.
 1. W środę 06.02 po mszy św. wieczornej odbędzie się w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
 2. 02 tj. w piątek w Bazylice Św. Małgorzaty w Nowym Sączy Duszpasterstwo Przedsiębiorców „Talent” prowadzone przez Księży Sercanów zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 1700 i mszę św. w intencji wszystkich przedsiębiorców. Po mszy św. dalsza część spotkania i konferencja pt: „Pochwała przedsiębiorczości wygłoszona przez ks. dra Grzegorza Piątka SCJ.
 3. Także 08.02 zapraszamy do Grybowa młodzież z całego dekanatu na spotkanie odnośnie ŚDM w Panamie. W sposób szczególny będziemy mogli wsłuchać się w świadectwa młodzieży z Kąclowej, która brała udział w ŚDM w Panamie. Więcej informacji u ks. Grzegorza.
 4. Przez cały miesiąc luty Radio katolickie RDN prowadzi transmisje mszy św. z Kościoła św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Każda parafia z naszego dekanatu ma wyznaczony konkretny dzień. Naszej parafii przewodniczenie przypada 14.02 tj. czwartek. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa. Msza św. rozpoczyna się o godz. 1800. Kto nie może być obecny zapraszamy do wysłuchania transmisji mszy św. w radio RDN.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł „Albo się pojednamy albo się pozabijamy – o sensie pojednania i potrzebie nawrócenia z nienawiści” oraz obraz z modlitwą rodziców za dzieci. W Niedzieli „Mama 4+ czyli Matczyne emerytury już w marcu”. Zachęcamy najmłodszych do nabywania prasy przeznaczonej dla nich.