Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła 20 Stycznia 2019 r.


Ogłoszenia Parafialne

 II Niedziela Zwykła

20 Stycznia 2019 r.

 

 

 1. Dziś II Niedziela Zwykła, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. O godz. 1530 zapraszamy na Nabożeństwo kolędowe. W tym tygodniu obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. W tygodniu Msza św. o godz. 700, w środę o 1530 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. o godz. 1600.
 3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka, pamiętajmy o naszych bliskich nie tylko od święta, ale przede wszystkim w codziennej modlitwie i w codziennych gestach okazujących szacunek i troskę o naszych najbliższych.
 4. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
 • w poniedziałek św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.
 • w czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego patrona Zgromadzenia Księży Sercanów.
 • w piątek nawrócenie Św. Pawła Apostoła
 • w sobotę św. Tymoteusza i Tytusa bpów. Jest to także dzień Islamu w kościele Katolickim w Polsce.
 • w przyszłą niedzielę obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu oraz Światowy Dzień Chorych na Trąd.
 1. W tym tygodniu nie będzie spotkań grup parafialnych.
 2. Od poniedziałku tj, 21.01 w Binczarowej będą czyszczone oraz sprawdzane przewody kominowe. Kominiarze będą szli od Boguszy w dół po obu stronach wioski.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym: „Jak przeżyć okres buntu nastolatka” oraz „Jakie znaczenie ma wybór imienia”. Dodatkowo modlitwa Dziadków za wnuki. W Niedzieli „Czego Europa może uczyć się od Polski” oraz „ABC Panamy czyli informacje o spotkaniu młodzieży w Panamie.
 4. Podziękowania rodziców Hani – Doroty i Ireneusza Matiaszewskich.
 5. Intencje Mszalne na bieżący tydzień.