Duszpasterze


Proboszczowie:

  • ks. Stefan Mytnik SCJ /1951 – 1958/ zmarł 15.05.1959r.                                          
  • ks. Adam Gąsiorek SCJ /1958 – 1979/ – zmarł 10.01.1988r.                                     
  • ks. Stanisław Filipiak SCJ /1979 – 1980/                                                                       

 

 

 

  • ks. Zenon Rokita SCJ /1980 – 1984/ – zmarł 4.11.2005r.

 

 

 

 

 

 

 

  • ks. Jan Krzysztof SCJ /1986 – 1995/ – zmarł 16.01.2002r.

 

 

 

 

  • ks. Marek Romańczyk SCJ /2004 – 2013/

 

 

  • ks. Zdzisław Jewiarz SCJ /2013-                                                                                     

Wikariusz:              

  • ks. Jakub Bieszczad SCJ  /2014-