Kolędnicy Misyjni 2018


Kolędnicy Misyjni 2018

Kolędnicy Opiekun
1.   Zawodzie dół (Motyka – Łukasik)
1. Józef Kmak kl. 2 b Józef Gabrysia Kmak Ewelina Krężel
2. Michał Petryla kl. 1b Anioł
3. Dawid Radziak kl. 6 Dziecko
4. Asia Gruca kl. 2b Maryja
5. Kamil Gruca kl. 4 Kózka
6. Inni
2.   Od kościoła w dół (prawa strona od p. Dudka)
1. Radek Kiełbasa kl.5b Józef Klaudia Nowak i Kornelia Sekuła

 

2. Arek Sekuła kl. 5b Anioł
3. Mateusz Pękala kl. 5b Dziecko
4. Weronika Radziak kl.6 Maryja
5. Filip Migacz kl. 5b Kózka
6. Inni
3. Od kościoła w dół (lewa strona od cmentarza)
1. Szymon Jaworski kl.5a Józef Diana Kmak Patrycja Główczyk
2. Emilia Mucha kl. 5a Anioł
3. Martyna Ogorzałek kl. 5a Dziecko
4. Jakub Kmak kl. 1a Kózka
5. Gabrysia Udziela kl. 5a Maryja
6. Inni
4. Polany i wzdłuż drogi
(od p. Bogusi Milewskiej do p. S. Pałancewicz)
1. Oliwier Sekuła kl. 3 Józef Kamila Michalik Sylwia Zeliszewska

 

2. Otylia Skraba kl. 3 Anioł
3. Sebastian Ziółko kl. 3 Dziecko
4. Konrad Śmierciak kl. 3 Kózka
5. Judyta Ziółko kl. 3 Maryja
6. Inni
5. Kawiory
1. Leon Święs kl. 4 Józef  

Ania Matusik

2. Zuzia Święs kl. 7 Anioł
3. Stasiu Kmak kl. 4 Dziecko
4. Maks Oleksy kl. 4 Kózka
5. Ewelina Ligęzka kl. 4 Maryja
6. Inni
6. Wzdłuż drogi od Boguszy (po lewej od pp. Milewskich)
1. Eryk Koszyk kl. 5 Józef  

Dominika Jarosz

2. Emilka Zeliszewska kl. 5 Anioł
3. Julka Obrzut kl. 3 Dziecko
4. Antoni Dziedzic kl. 5 Kózka
5. Julka Sekuła kl. 5 Maryja
6. Kacper Jarosz Inni
7. Wzdłuż drogi do Boguszy (po lewej od pp. Jaworskich)
1. Kewin Gruca kl. 4 Józef Weronika Gruca
2. Kamila Ligęzka kl. 4 Anioł
3. Zosia Łukasik kl. 4 Dziecko
4. Ola Gruca kl. 4 Kózka
5. Alicja Gruca kl. 4 Maryja
6. Inni
8. Zawodzie góra (od pp. Świdrów w dół)
1. Norbert Pękala kl. 6 Józef Faustyna Gruca
2. Weronika Gruca kl. 6 Anioł
3. Janusz Gruca kl. 6 Dziecko
4. Monika Gruca kl. 4 Kózka
5. Faustyna Gruca kl. 7 Maryja
6. Inni
9. Pasiki i Zawodzie góra (od p. Obrzuta w górę)
1. Kacper Gruca kl. 7 Józef Wiktor Romanek
2. Marcin Gruca kl. 7 Anioł
3. Krzysiek Widlak kl. 7 Dziecko
4. Dawid Siedlarz kl. 6 Kózka
5. Maryja
6. Inni
10.  Plebańskie (od pp. Mółków do p. Tomsiowej)
1. Piotrek Radziak kl. 7 Józef tata
2. Marysia Gruca kl. 5 Anioł
3. Asia Gruca kl. 3 Dziecko
4. Martyna Radziak kl. 5 Kózka
5. Karolina Radziak kl. 6 Maryja
6. Stanisław Gruca „0” Inni
11. Wzdłuż drogi od Boguszy (po prawej od pp. Obrzutów)
1. Mateusz Gruca kl. 4 Józef Kordian Szyszka
2. Karolina Zawiłowicz kl. 4 Anioł
3. Stasiu Jaworski kl. 4 Dziecko
4. Sylwiusz Słomka kl.7 kózka
5. Kamila Skraba kl. 5 Maryja
6. Inni
12.  Wzdłuż drogi do Boguszy (po  prawej od pp. Olchawskich)
1. Maksymilian Sekuła kl. 3 Józef Piotr Zeliszewski

 

Adam Zeliszewski

2. Mikołaj Łukasik kl. 3 Anioł
3. Gabriel Zeliszewski kl. 3 Dziecko
4. Patryk Kmak kl. 3 Kózka
5. Paulina Sarata kl. 3 Maryja
6. Inni
13.  Za szkołą (od pp. Nowaków do pp. Chełmeckich)
1. Marcin Sowa kl. 7 Józef Weronika Nowak

Ryszard Piech

2. Sebastian Pietruszewski kl. 7 Anioł
3. Filip Sowa kl. 3 Dziecko
4. Sebastian Gruca kl. 3 Kózka
5. Wiktoria Borkowska kl. 3 Maryja
6. Inni

 

 

        Rozesłanie Kolędników Misyjnych odbędzie się na mszy św. o godz. 915. Przychodzą do kościoła już  strojach. Po mszy św. opiekunowie poszczególnych grup otrzymują materiały do rozdawania. Rozpoczęcie kolędowania przewiduje się na godz. 1300. Po zakończeniu przychodzimy na plebanię na gorącą herbatę i ciacho.