Kolędnicy Misyjni 2017


Kolędnicy Misyjni 2017

Kolędnicy Opiekun
1.   Zawodzie dół (Motyka – Łukasik)
1. Józef Kmak Józef Kamila Michalik, Asia Łomnicka Sylwia Zeliszewska
2. Diana Kmak Anioł
3. Patrycja Główczyk Latynos
4. Dawid Kamk Afrykańczyk
5. Gabrysia Kmak Maryja
6. Inni
2.   Od kościoła w dół (prawa strona od p. Dudka)
1. Szymon Jaworski Józef Klaudia Nowak

Kornelia Sekuła

 

2. Emilia Mucha Anioł
3. Martyna Ogorzałek Latynos
4. Robert Radziak Afrykańczyk
5. Gabrysia Udziela Maryja
6. Inni
3. Od kościoła w dół (lewa strona od cmentarza)
1. Karol Migacz Józef Gabrysia Siedlarz Roksana Piech

 

2. Zuzia Świes Anioł
3. Sebastian Pietruszewski Latynos
4. Kamil Ptak Afrykańczyk
5. Weronika Gruca Maryja
6. Inni
4. Polany i wzdłuż drogi
(od p. Bogusi Milewskiej do p. S. Pałancewicz)
1. Bartosz Kowalik Józef  

Arek Michalik

 

 

 

2. Kamil Magiera Anioł
3. Artur Pękala Latynos
4. Dawid Matusik Afrykańczyk
5. Ewelina Oleksy Maryja
6. Patryk Styś Inni
5. Kawiory
1. Leon Święs Józef Joanna Motyka
2. Alicja Gruca Anioł
3. Martynka Łukasik Latynos
4. Julia Chełmecka Afrykańczyk
5. Zosia Łukasik Maryja
6. Inni
6. Wzdłuż drogi od Boguszy (po lewej od pp. Milewskich)
1. Maciej Gruca Józef Jakub Gruca Szymon Radziak
2. Weronika Gruca Anioł
3. Michał Potępa Latynos
4. Gabrysia Gruca Afrykańczyk
5. Monika Gruca Maryja
6. Inni
7. Wzdłuż drogi do Boguszy (po lewej od pp. Jaworskich)
1. Kewin Gruca kl3b Józef Kuba Jarosz
2. Amadeusz Gruca kl 5 Anioł
3. Krystian Pękala Latynos
4. Arkadiusz Zieliński Afrykańczyk
5. Beatka Gruca kl 3 Maryja
6. Inni
8. Zawodzie góra (od pp. Świdrów w dół)
1. Norbert Pękala Józef Marcin Gruca
2. Wiktoria Skraba Anioł
3. Kamila Skraba Latynos
4. Janusz Gruca Afrykańczyk
5. Faustyna Gruca Maryja
6. Ewelina Krężel Inni
9. Pasiki i Zawodzie góra (od p. Obrzuta w górę)
1. Sebastian Pękala Józef Adrian Krężel
2. Anioł
3. Paweł Mółka Latynos
4. Marcin Sowa Afrykańczyk
5. Maryja
6. Mateusz Gruca 3b Król
10.  Plebańskie (od pp. Mółków do p. Tomsiowej)
1. Piotr Radziak Józef Gabrysia Radziak +

tata

2. Karolina Radziak Anioł
3. Martyna Radziak Latynos
4. Joanna Gruca Afrykańczyk
5. Maria Gruca Maryja
6. Inni
11. Wzdłuż drogi od Boguszy (po prawej od pp. Obrzutów)
1. Eryk Koszyk Józef Liliana Radzik
2. Dominika Jarosz Anioł
3. Antoniusz Dziedzic Latynos
4. Kacper Gruca Afrykańczyk
5. Julia Sekuła Maryja
6. Kacper Jarosz Inni
12.  Wzdłuż drogi do Boguszy (po  prawej od pp. Olchawskich)
1. Dawid Drąg Józef Gabrysia Ptak

Konrad Nowak

2. Anioł
3. Krzysztof Widlak Latynos
4. Sylwiusz Słomka Afrykańczyk
5. Ola Ptak Maryja
6. Inni
13.  Za szkołą (od pp. Nowaków do pp. Chełmeckich
1. Dawid Radzik kl 5 Józef Sebastian Chełmecki
2. Ola Gruca kl 3a Anioł
3. Asia Gruca 1 b Latynos
4. Szymon Nowak kl 5 Afrykańczyk
5. Kasia Nowak kl 5 Maryja
6. Inni

 

Kilka praktycznych podpowiedzi:

  • około 13:00 rozpoczęcie Kolędowania Misyjnego
  • Grupy kolędników umawiają się z opiekunem grupy co do miejsca spotkania i rozpoczęcia kolędowania
  • stroje we własnym zakresie
  • pamiętać o stosownym zachowaniu
  • po zakończeniu kolędy puszkę z ofiarami przekazujemy księdzu na plebanię (do środka wrzucić imiona i nazwiska składu grupy i opiekuna)