Intencje Mszalne Wielki Tydzień 15.04 – 21.04. 2019 r.


Intencje Mszalne

Wielki Tydzień 15.04 – 21.04. 2019 r.

 

Wielki  Poniedziałek 15.04  

700  –    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów w rodzinie Anny i Mariana.

700  +    Za śp. Józefa Radzik w rocznicę śmierci.

700  +    Za śp. Ryszardę Święs, Julię i Kazimierza Moskal.

1800 +     Za śp. Michała Skrabę /od Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Binczarowej/.

1800 –     Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów dla Władysława i całej rodziny.

1800 +     Za śp. Michała Skrabę /od sióstr św. Józefa/.

Wielki  Wtorek  16.04  

700  +    Za śp. Emilię Radziak, Marię, Antoniego, Wojciecha i Jana Dziedziak.

700  +    Za śp. Helenę Sekułę /od Agnieszki i Marka Milewskich/.

700  +    Za śp. Helenę Sekułę /od Pauliny i Adriana z Berestu/.

1800 –     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów w rodzinnie Obrzutów.

1800 –     Dziękczynno-błagalna z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów.

Wielka  Środa 17.04

700  +    Za sp. Zofię, Wawrzyńca i Piotra Zawiłowicz.

700  –    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów w dniu imienin /od męża i dzieci/.

1800 –     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów dla Wioletty i Andrzeja Zielińskich z okazji 20. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa/.

1800 –     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Binczarowskiej oraz Aniołów Stróżów w rodzinie Sekułów.

1800 +     Za śp. Czesława Bochenka w 4. rocz. śm.

Wielki  Czwartek 18.04

1800 –     Dziękczynna Jezusowi Najwyższemu Kapłanowi za dar sakramentu kapłaństwa, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, świętość życia i wierność powołaniu kapłańskiemu oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej dla kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

Wielki  Piątek 19.04

1700 – Ceremonia Liturgii Adoracji Krzyża Świętego.

Wielka Sobota  Wigilia  Paschalna  20.04

2000 –     Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Pszczelarzy i ich rodzin, a dla zmarłych o życie wieczne.

2000 –     Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej i ich rodzin.

2000 –     Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Jakuba z okazji 18. rocznicy urodzin.

Niedziela  Zmartwychwstania Pańskiego  21.04. 

700 –     Dziękczynna za wszelkie łaski w Starym Roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów w Nowym Roku w Rodzinie.

915 –     Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla Władysławy i Kazimierza z okazji 40. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1100 –     Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla Bernadety i Marka z okazji 25. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1100 –     Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów w rodzinie Małgorzaty i Marka.

1700 –     Za Parafian – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów dla żyjących parafian, a dla zmarłych o życie wieczne.