Intencje Mszalne 22.07 – 28.07. 2019 r.


Intencje Mszalne

22.07 – 28.07. 2019 r.

 

Poniedziałek 22.07   św.  Marii   Magdaleny

700 +     Za śp. Józefę Michalik w 30. rocz. śm.

700 +     Za śp. Władysławę, Emilię oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

700 +     Za śp. Helenę Mól w 5. rocz. śm. oraz Stanisława Kozioła.

Wtorek  23.07  Św.   Brygidy   Patronki  Europy

700 +     Za śp. dusze w czyśćcu cierpiące.

700 –     Dziękczynna za przywrócenie życia po wypadku 40. lat temu, za Boże prowadzenie w wielu niebezpieczeństwach duszy i ciała, oraz z podziękowaniem za wszelkie przejawy życzliwości i pomocy zwłaszcza ks. Gąsiorkowi, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów w dalszym życiu.

700 +     Za śp. Jana Kruczka /od uczestników pogrzebu/.

Środa  24.07   Św.   Kingi

700 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Beaty i Wojciecha Oracz z okazji 4. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

700 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Lidii i Wojciecha Radziak z okazji 15. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1800 +     Za śp. Franciszkę i Jana Grygiel.

1800 +     Za śp. Stanisława Dziedzica w rocz. śm.

1800 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla siostry Bogumiły z okazji 50-lecia Profesji Zakonnej i życia zakonnego.

Czwartek   25.07   Św.  Jakuba   Apostoła

700 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Elżbiety i Jarosława z okazji 10. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

700 –     Za śp. Helenę Sekułę /od swatowej Bogumiły i Stanisław Jasińskich z Krużlowej

700 +     Za śp. Helenę Sekułę /od Piotra i Bożeny Bożęckich z Florynki/.

Piątek  26.07   Św.   Joachima   i   Anny   Rodziców   NMP

700 +     Za śp. Marię i Stanisława Siedlarz, Janinę, Władysława i Grzegorza Chełmeckich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

700 +     Za śp. Marię Siedlarz /od Bernadety i Wincentego Gruca/.

700 +     Za śp. Marię Siedlarz /od rodziny Zofii i Jana z Wawrzki/.

Sobota   27.07   

700 +     Za śp. Antoniego i Cecylię Matuła oraz Piotra i Anielę Łagosz.

700 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Karoliny i Jakuba z okazji 8. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

700 +     Za śp. Jana Kruczka /od uczestników pogrzebu/.

1500 –     Ślubna.

1630 –     Dziękczynna za dotychczasowe przeżyte lata i łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Jana Grucy z okazji 90. rocznicy urodzin.

17   Niedziela  Zwykła   28.07

730 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Barbary i Łukasza z okazji 1. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1000 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Agnieszki i Pawła z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

1000 –     Za Parafian – Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla żyjących parafian a dla zmarłych o szczęśliwość wieczną.

1700 –     Dziękczynna za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i Aniołów Stróżów oraz zdrowie w rodzinie Urszuli i Tadeusza.