Intencje Mszalne

02.07 – 08.07. 2018 r.

 

Poniedziałek  02.07.

700 +      Za śp. Jana Romanka.

700 –      Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów w rodzinie Główczyków.

1800 –      Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, zdrowie, oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów w rodzinie Anety i Grzegorza.

 

Wtorek  03.07.  

700 –     W intencji Panu Bogu wiadomej.

700 +      Za śp. Wawrzyńca, Zofię, Piotra i dusze w czyśćcu cierpiące.

1800 +      Za śp. Marka Jaworskiego /od córki Barbary z rodziną/.

1800 +      Za śp. Czesława, Adama i Danutę Bochenek.

Środa 04.07.  Najświętszej  Maryi  Panny  NIeustającej  Pomocy

700 –      Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów dla członkiń Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy i ich rodzin /Róża MBNP Teresy Siedlarz/.

700 +      Za śp. Zenonę Skrabę /od uczestników pogrzebu/.

1800 +      Za śp. Władysławę Mikołajczyk i zmarłych z rodziny.

1800 +      Za śp. Członkinie Róży Nieustającej Pomocy i zmarłych z ich rodzin /Teresy Siedlarz/.

Czwartek 05.07.  Św.  Ireneusza Biskupa i Męczennika

700 +      Za śp. Stanisława Radziaka w 14. rocznicę śmierci.

700 +      Za śp. Stanisława Radziaka w rocznicę śmierci oraz Marysię Radziak.

1800 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie dla Ireny Grucy /od cioci z Legnicy/.

1800 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Binczarowskiej Patronki powołań kapłańskich i zakonnych oraz zdrowie dla Ks. Proboszcza i ks. Grzegorza /od młodzieży która przystąpiła w tym roku do sakramentu bierzmowania i ich rodziców/.

Piątek  06.07.

700 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie dla Piotra z okazji imienin.

700 +      Za śp. Piotra Ślipka z okazji imienin.

1800 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie dla Teresy i Józefa z okazji 35 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa /od dzieci z rodzinami/.

Sobota .07.07.

700 +      Za śp. Marię Grucę w 3. rocz. śm.

700 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie dla Teresy i Józefa z okazji 35 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa

1500 –      Ślubna.

1800 +      Za śp. Romana Słowika.

XI  Niedziela  Zwykła  08.07.

700 +      Za śp. Jana oraz zmarłych z rodziny Kmaków i Ziółków.

1000 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie w rodzinie Barbary i Stanisława w 13. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

1700 –      Za parafian – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów dla wszystkich żyjących parafian, a dla zmarłych o szczęśliwość wieczną.

1700 –      Dziękczynna za otrzymane dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej Binczarowskiej i aniołów stróżów oraz zdrowie dla Elżbiety i Zdzisława z okazji 19. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.