Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego 07 Stycznia 2018 r.


Ogłoszenia Parafialne

 Niedziela Chrztu Pańskiego

07 Stycznia 2018 r.

 

  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1600. Wspominamy swój własny chrzest, który włączył nas we wspólnotę Kościoła. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 700, róża bł. Karoliny po Mszy o godz. 1100. O 1530 zapraszamy na nabożeństwo kolędowe.
  2. W tygodniu Msza św. o godz. 700.
  3. W tygodniu spotkania grup:
  • w czwartek o godz. 1600 spotkanie opłatkowe Zastępu Św. Michała Archanioła w Domu Kultury.
  • w piętek spotkanie RSMu o godz. 1900 na plebanii.
  1. Zapraszamy na Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się dzisiaj tj. 07.01. o godz. 1400 w kościele parafialnym w Krużlowej. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na wparcie działalności misyjnej ks. Krzysztofa Sapalskiego, misjonarza pracującego na Ukrainie.
  2. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Binczarowej zaprasza wszystkich strażaków oraz młodzieżową drużynę pożarniczą na zebranie sprawozdawcze za rok 2017, które odbędzie się 13.01.2018 tj. w sobotę o godz. 1700. Obecność obowiązkowa.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w sposób czynny zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie Orszaku Trzech Króli. Dziękujemy najpierw tym bezpośrednio zaangażowanym aktorsko: p. Ewie i Pawłowi Pękalom, wraz z ich 2. letnim synkiem Michałkiem, p. Stanisławowi Laskoszowi, Andrzejowi Grucy, Krzysztofowi Szyszce,  Piotrowi Jaroszowi, młodzieży: Dominice Jarosz, Marysi Siedlarz, Wiktorowi Romankowi, Jarkowi Pękali, Szymonowi Radziakowi, Piotrowi Zeliszewskiemu. Dziękujemy p. Pawłowi Krężelowi, Mieczysławowi Główczyk, Krzysztofowi Główczyk i Januszowi Dziedziak z zbudowanie szopki i zagrody dla zwierząt. Za udostępnienie zwierząt dziękujemy p. Janowi Grucy, Stanisławowi Chełmeckiemu, Marii Sekule, Wojciechowi Motyce, Annie Radzik. Bryczkę, którą przewieziono Króli  udostępniła p. Zofia Wójtowicz, a zamiast wielbłądów konie p. Stanisław Gruca i Piotr Jarosz, którymi powoził p. Adam Grybel. Strażakom dziękujemy z zabezpieczenie drogi i bezpieczny przemarsz korowodu od remizy do kościoła. Dziękujemy młodzieży z klasy 3 gim., którzy mocno angażowali się w wystrój szopki. Młodzieży z klasy 2 gimn. i uczniom z kl. 7, którzy stanowili zaplecze techniczne całego Orszaku Trzech Króli. Deski za darmo otrzymaliśmy z tartaku. Nie sposób wszystkich wymienić z imienia i nazwiska i to świadczy o tym, że potrafimy jako mieszkańcy jednej miejscowości współpracować ku chwale Bożej.